HAKKIMIZDA
  • Text Hover
Taklitlerin asılları akla getirdiği ve onlara hizmet etmekten başka işe yaramadıklarını dile getiren atasözümüz;

TAKLİTLER ASLINI YAŞATIR.

PVC Gergi ürünlerini satarken ürünlerine isim bulamayıp tescilli BARRISOL markasını kullanan firmalar, sadece haksız rekabete sebebiyet vermekle kalmamakta, Dünya’da 50 yılını tamamlamış üretici firmamız NORMALU S.A.S ve 30 yıldır Türkiye ve çevre ülkelerde BARRISOL ürünlerinin tek yetkili temsilciliğini üstlenmiş TEKNO ailesinin emeklerine de saygısızlık yapmaktadırlar.
1988 yılından bu yana yapı sektöründe hizmet veren TEKNO 1995 yılından itibaren "PVC Gergi Tavan" sektöründe Dünya Lideri BARRISOL markanın Türkiye, Türki Cumhuriyetler, Orta Doğu ve Avrupa'da Arnavutluk'unda dahil olduğu geniş coğrafyanın, tek yetkili olarak, temsilciliğini üstlenmiş ve 30 yıldır başarı ile yürütmektedir.

Hedefimiz;

Faaliyetlerimizi; Başta ülkemiz olmak üzere, temsilcisi olduğumuz coğrafyada mimar ve yapı kuruluşlarına tanıtarak yapı sektörlerine katkıda bulunmaktır.
" Temsilcisi olduğumuz markaların ve sistemlerin doğru kullanımını sağlamak" sektörel liderlik sorumluluğumuzdur.
Özellikle, PVC Gergi tavan Sistemleri alanında, sıkça karşılaştığınız yanlış kullanımlar ile sektöre zarar verildiğini üzülerek görüyor ve paylaşmak istiyoruz.
Bu misyonumuzu yerine getirebilmek ve yeni vizyonlar oluşturmayı TEKNO Endüstri Yapı Ltd. Yönetim kurulu ilke edinmiştir.